Medisch Kwartier Eindhoven groeit
Medisch Kwartier Eindhoven is flink aan het groeien. Dat betekent dat we een aantal nieuwe collega’s in onze praktijk verwelkomen. Onderstaand een opsomming:
- Huisarts Nina Elsing
Nina Elsing is eind maart gestart bij Medisch Kwartier Eindhoven. Ze werkt op maandag en donderdag. - Huisarts Anika Reithaar
Anika Reithaar start op maandag 9 mei aanstaande. Haar werkdagen worden maandag en vrijdag. - Verpleegkundig specialist Eline Bosma
Eline Bosma start op woensdag 1 juni en werkt drie dagen in onze praktijk. Wat doet een verpleegkundig specialist? Een verpleegkundig specialist combineert verpleegkundige handelingen met medische handelingen binnen zijn/haar deskundigheidsgebied. Eline werkt zelfstandig naast de huisartsen en neemt ook taken van de huisartsen over.
Voor de continuïteit van zorg hebben we de keuze gemaakt dat elke huisarts minimaal 2 dagen per week aanwezig is. Het is jammer dat Nicole van Dommelen als gevolg van deze keuze per 1 mei vertrekt uit onze praktijk. We blijven overigens wel met haar in contact voor wat betreft de Traditioneel Chinese Geneeskunde.